جانوران زهرآگین

در حال ثبت نام 200.000 تومان - آموزش, جانوران زهرآگین

جانوران زهرآگین
آشنایی طوری

هر کدام از ما برای طبیعت گردی و رفتن به سفر دلیل های مخصوص به خودمان را داریم. ممکن است با دوچرخه به دل طبیعت برویم یا پیاده روی در جنگل را ترجیه دهیم و یا در سکوت و عظمت کوه گم شویم و حتی به آرامش مطلق کویر پناه ببریم. در تماس مستقیم بودن با طبیعت حال روحی همه ی مارا بهبود می بخشد و انرژی به دست آمده از آن را میشود خرج ترافیک و شلوغی توی شهر کرد. اما این نزدیک بودن گاهی خطرهایی هم دارد.دیدگاه اولیه این کلاس ها شناخت موجوداتی است که امکان دارد سلامت مارا به خطر بیندازد.با گذراندن یکسری مبانی و آشنایی با نحوه ی برخورد باآنها می توان طبیعتگردی ایمن را برای خود رغم زد.این دوره برای زیست شناسان به منظور طبقه بندی و آشنایی تخصصی تر نیز پیشنهاد می شود .گروه ماناسلو برای دانشجویان عزیز تخفیف ویژه ای در نظر دارد که توضیحات آن در انتها همین صفحه موجود است .در کلاس جانوران زهرآگین میتوانید بدون ترس سفر کنید.

جذابیت ها

در این کلاس ها شما به طور نزدیک میتوانید حیوانات را لمس کرده و حتی اگر فوبیای این بندپایان را دارید،با ترس خود روبه رو شوید و یک گام به قوی تر شدن نزدیک شوید.
علاوه برآن با رده بندی موجودات و آشنایی با رفتار موجودات زهرآگین در طبیعت به خصوص ایران آشنا خواهید شد.
نحوه ی برخورد در هنگام خطر را آموزش دیده و در حین سفری دلپذیر آموخته ها ی تئوری را در محیط مرور کرده و به ذهن خواهید سپرد.
و از همه بهتر همراهی شخصی است که از کودکی به طبیعت عشق ورزیده و به شما افق دید جدیدی نسبت به طبیعت نشان خواهد داد. 

 این کلاس برای چه کسانی توصیه میشود ؟

یا به عبارت دیگر دلیل انتخاب این دوره چه خواهد بود؟

اگر طبیعتگرد ویا کوهنورد هستید،زمانی که وارد طبیعت های بکر می شوید ممکن است با موجودات مختلف مواجه شوید که از زهرآگین بودن آنها مطمئن نیستیدو یا هنگام گزیده شدن چه برخورد و اقداماتی لازم است.
اگر زیست شناس هستید،میتوانید با یکی از مجرب ترین زیست شناسان جانوری دانشگاه تهران و متخصصان عنکبوت شناسی ایران آشنا شوید و به صورت تخصصی رده بندی موجودات زهرآگین را آموزش ببینید.
اگر فوبیای عنکبوت و سایر بندپایان را دارید می توانید این ترس را همراه ما کنار بگذارید.

خارج از لطف نیست که بدانیم:
فوبیا چیست؟ فوبیا یا هراس، نوعی واکنش ترس ‌شدید، بیمارگونه و غیرمنطقی است. اگر دچار فوبیا باشید، موقع روبه‌روشدن با منبع ترس خود، دچار احساس هراس شدیدی می‌شوید. این احساس ممکن است در ارتباط با برخی مکان‌ها، موقعیت‌ها، اشیا و جانوران به وجود بیاید. برخلاف اختلال اضطراب فراگیر، اختلال هراس یا فوبیا تنها در زمان تماس با منبع ترس، بروز پیدا می‌کند.تأثیر و شدت فوبیا ممکن است متفاوت باشد: از آزاردهندگی و احساس ناراحتی معمولی تا حالت تهوع، تنفر شدید، غش و بیهوشی و ناتوانی یا حتی فلجی شدید. مبتلایان به فوبیا معمولا متوجه می‌شوند که ترس‌شان غیرمعقول است، اما قادر نیستند برای درمان و کنترل آن کاری بکنند. اختلال هراس یا فوبیا، می‌تواند در زندگی شخصی، روابط اجتماعی، روابط کاری و همچنین حضور فرد در مدرسه و دانشگاه تأثیری منفی بگذارد.

آراکنوفوبیا یا عنکبوت هراسی (Arachnophobia) مبتلایان به این فوبیا به‌شدت از ‌عنکبوت‌ها یا موجودات شبیه عنکبوت وحشت دارند.

اوفیدیوفوبیا یا مار هراسی (Ophidiophobia) افراد مبتلا به مار هراسی به‌شدت از مواجهه با مار‌ها هراس دارند. این فوبیا یکی از انواع بسیار رایج فوبیا در بین عموم مردم است و تخمین می‌زنند که بیش از یک‌سوم مردم جهان دچار این فوبیا باشند.

با یکم تحقیق به این نتیجه خواهید رسید برای مقابله با فوبیا باید در موقعیت کنترل شده با آن مواجه شوید و در این کلاس ها مااین شرایط را برای شما محیا کرده ایم.         

لمس تجربه های بی نظیر را با ماناسلو داشته باشید.              

کلاس جانوران زهرآگین

اهداف کلی دوره ؟

1 –روش های پیشگیری و درمان گزش ها قبل از اقدمات پزشکی

2-آشنایی اصولی و علمی با موجودات زهرآگین

3- تور طبیعتگردی برای آشنایی بیشتر 

 

 

سرفصل های تدریس ؟

1 – مبانی رده بندی
2 – مبانی زهر شناسی
3- عنکبوتیان (عنکبوت ها، عقرب ها، رتیل ها و کنه ها)
4- حشرات (زنبورها، سوسک ها و غیره)
5- هزارپایان
6- خزندگان زهرآگین ایران
7- روش های پیشگیری و درمان گزش ها قبل از اقدمات پزشکی

 

 مدرس این دوره کیست ؟

علیرضا زمانی
کارشناسی جانورشناسی از دانشگاه تهران
کارشناسی ارشد بیوسیستماتیک جانوری از دانشگاه تهران
عضو هیئت مدیره گروه متخصصان زیست شناسی پارس
او تا کنون با چندین محقق خارجی و ایرانی همکاری داشته است
که نتیجه آن تاکوس های جدید برای دنیای علمی است و معرفی بیش از 6 خانواده، 34 جنس و 112 گونه،
نزدیک به 60 مقاله و گزارش های علمی ارائه شده است.

 صفر تا صد دوره ؟

این دوره کلاس های جانوران زهرآگین طی سه جلسه ی 3 ساعته ی تئوری برگزار خواهد شد.
یک جلسه بازدید محیطی بعد از عید با توافق بر روز اجرا توسط همه ی شرکت کنندگان در مکان صلاح دید استاد محترم برگزار خواهد شد.

تخفیف های ثبت نام

ما برای دوستان دانشجو تخفیف ویژه ای در نظر گرفتیم.برای استفاده از این تخفیف 25درصدی با شماره 09127246217 تماس حاصل فرمایید تا کد تخفیف در اختیار شما قرار بگیرد و سپس ثبت نام خود را انجام دهید .

نحوه ثبت نام

برای ثبت نام در این کلاس می توانید از دکمه ثبت نام آنلاین و یا طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه  را به حساب ذیل واریز فرمایید و سپس ( فیش واریزی ، نام و نام خانوادگی ، کدملی ، تاریخ تولد ) را به شماره همراه 09127246217 به صورت تلگرام @soheilkoochaki ارسال نمایید.
هچنین با شماره گیری کد #8163*97*788*و وارد کردن مبلغ کلاس و پرداخت آن می توانید در کلاس مورد نظر ثبت نام کنید. پس از پرداخت کارشناسان پشتیبانی با شما تماس خواهند گرفت.

نام بانک شماره حساب شماره کارت صاحب حساب
گردشگری  112-99-344124-1 5054-1610-0561-9246 سهیل کوچکی

 

 ثبت نام

 

سفرهای مشابه