شناخت، پیشگیری و روش های درمان آسیب های دوچرخه سواری

برگزار شده 30.000 تومان - آموزش
دوشنبه 15 بهمن ساعت 18 الی 20 8 نفر ظرفیت
 
 اضافه کردن به علاقه مندی ها
چاپ
شناخت، پیشگیری و روش های درمان آسیب های دوچرخه سواری
دوشنبه 15 بهمن ساعت 18 الی 20 

ثبت نام

اهداف کلاس

آسیب های ورزشی

در هـر ورزشـی باید انتظار آسیب ها، جراحت ها و خطرات احتمالی آن را داشـتـه بـــاشید، به خصوص در ورزش های گـروهی. هـر ورزشـی کـه طـبـق آمــار در هر ۱۰۰۰ ساعت بیـش از ۵ آسـیـب داشته باشد، جزء ورزش های پرخطر با درصـد آسیـب بـالا به شـمار مـی رود. راگــبی و لاکروس با ۳۰ صـدمه در ۱۰۰۰ ساعت بالاترین حد هستند، درحالیکه بسکتبال و اسکواش هم با آمار ۱۴ صدمه در ۱۰۰۰ ساعت بازی های پرخطری بـحـساب می آیند. تعجب آور اسـت که بــدانید، دو، و ایروبیک هم با ۱۱ صدمه، زیاد از قافله ورزش های پرخطر عقب نیستند.

آسیب های ورزشی انواع مختلف دارند، اما قسمت های ویژه ای از بدن هستند که بیش از سایر اعضاء در خطر صدمه خوردن هستند. در این مقاله متداول ترین صدمات و جراحت های ورزشی را به شما معرفی می کنیم و راه های جلوگیری و درمان آنها را نیز بیان می کنیم.

انواع آسیب ورزشی

 

۱٫  ورم تاندون آشیل
۲٫  ضربه ی مغزی
۳٫  کشیدگی ماهیچه های ران
۴٫  درد و ورم ساق پا
۵٫  درد پایین کمر
۶٫  کشیدگی عضلات و ماهیچه ها
۷٫  آسیب های آرنج در ورزش تنیس و گلف
۸٫  رگ به رگ شدن و پیچ خوردگی مچ پا
۹٫  آسیب دیدگی شانه
۱۰٫  آسیب دیدگی زانو در دونده ها

 

 این کلاس برای چه کسانی مناسب است ؟

نیمی از دوچرخه سواران از مشکلاتی در گردن خود شاکی هستند. ناراحتی زانو در حدود 40 درصد دوچرخه سواران دیده میشود و مشکلاتی در پشت و کشاله ران هم در 36 درصد. تعدادی از دوچرخه سواران هم ناراحتی هایی در کمر و دست ها دارند.

این کلاس برای دوست داران و ورزشکاران دوچرخه سواری که چه به صورت تفریحی و چه به صورت حرفه ای این ورزش را انجام می دهند قطعا مفید خواهد بود.

 

 مدرسان این دوره چه کسانی هستند ؟

سهیل کوچکی :

مربی رسمی دوچرخه سواری – مربی فیتنس و بدنسازی

ندا ترابی :

کارشناس ارشد تربیت بدنی و علوم ورزشی رفتار حرکتی دانشگاه تهران

 

نحوه ثبت نام

برای ثبت نام در این کلاس می توانید از دکمه ثبت نام آنلاین و یا طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه  را به حساب ذیل واریز فرمایید و سپس ( فیش واریزی ، نام و نام خانوادگی ، کدملی ، تاریخ تولد ) را به شماره همراه 09127246217 به صورت تلگرام @soheilkoochaki ارسال نمایید.
هچنین با شماره گیری کد #8163*97*788*و وارد کردن مبلغ کلاس و پرداخت آن می توانید در کلاس مورد نظر ثبت نام کنید. پس از پرداخت کارشناسان پشتیبانی با شما تماس خواهند گرفت.

نام بانک شماره حساب شماره کارت صاحب حساب
گردشگری  112-99-344124-1 5054-1610-0561-9246 سهیل کوچکی

ثبت نام

 

 

ويژگي ها

محل حرکت سفر

نماينده: ندا ترابی

  • دفتركار : 77035465 - 021

کارشناس ارشد تربیت بدنی و علوم ورزشی از دانشگاه تهران کارشناس ارشد یادگیری و کنترل حرکتی کارشناس ارشد رفتار حرکتی مربی درجه 2…
ادامه

تماس

Loading...

سفرهای مشابه

There are no products