آموزش دوچرخه سواری کوهستان

در حال ثبت نام 400.000 تومان 10 جلسه عملی 2 جلسه تئوری - آموزش
روزهای زوج ساعت 18 ( شروع کلاس اول اردیبهشت 99
 
 اضافه کردن به علاقه مندی ها
چاپ

 

باشگاه دوچرخه سواری ماناسلو با بهره گیری از مربیان و مدرسان رسمی فدراسیون اقدام به برگزاری  کلاس های آموزشی می نماید.

 

اهداف کلاس

چرا باید تکنیک های دوچرخه سواری را یاد گرفت؟

با توجه به افزایش دوچرخه سواری در شهر و لذت رکاب زدن در مسیرهای جنگلی یا کوهستانی لزوم داشتن مهارت کافی برای راندن در مسیر، حفظ تعادل بهتر در مسیرهای فوق، نیازمند یادگیری در مسیرهای امن و مطئمن زیر نظر مربیان این رشته است.
ما سعی کردیم در این کلاس نیم روزی با همکاری باشگاه دوچرخه سواری جامین با در اختیار داشتن مسیر ویژه دوچرخه های کوهستان بخشی از آموزش های این رشته پر هیجان را زیر نظر مربیان ماهر این رشته فرا گرفته.

ضمنا شرکت در سفرهای ماناسلو با درجه سختی 5 الی 6 مستلزم یادگیری همین مهارت ها و یادگیری تکنیک های دوچرخه کوهستان است.

 

آموزش های این دوره

۱٫  آموزش قرار گیری روی دوچرخه  و رکاب زدن در سربالایی شدید ( اسپینینگ)
۲٫  آموزش قرار گیری روی دوچرخه و کنترل در سرپایینی های شدید
۳٫  دور زدن در پیچ های تند و برم   ( Berm ) برم های بلند
۴٫  عبور و کنترل دوچرخه در سطوح ناصاف و سنگی
۵٫  آموزش پرش های کوتاه با استفاده از ناهمواری های مسیر
۶٫  نحوه صحیح ترمز گیری با توجه به مسیر ( ریشه – سنگی – شن – سرازیری شدید )
۷٫  کنترل و حفظ تعادل در مسیرهای ناصاف
۸٫  رکاب زدن گروه پس از پایان آموزش در مسیر جنگلی

این کلاس برای چه کسانی مناسب است ؟

علافمندان به دوچرخه سواری کوهستان و همسفرانی که با ماناسلو همراه هستند

شرکت در سفرهایی که درجه سختی 5 الی 6 از 6 است نیازمند مهارت کافی در مسیرهای کوهستانی و جنگلی می باشد.

 

 مدرسان این دوره چه کسانی هستند ؟

سهیل کوچکی :

مربی درجه 2 دوچرخه سواری – مربی فیتنس و بدنسازی و رشته های مرتبط

 

نکات آموزشی :
تمامی آموزش های این دوره زیر نظر مربیان مجرب،  کارآزموده و بنام، به صورت کاملا تضمینی اجرا می شود.
  1. بهرمندی از مربی مجرب و تراز اول
  2. ارایه دوچرخه مناسب در جلسات آموزش (در صورت نداشتن دوچرخه و با هماهنگی قبلی )
  3. مشاوره رایگان برای خرید دوچرخه
  4. خرید دوچرخه با بهترین قیمت

قوانین :

قوانین و شرایط شرکت در کلاسهای آموزشی
شرکت کنندگان گرامی، ثبت نام در هر یک از کلاسهای دوچرخه سواری ماناسلو به منزله پذیرش موارد ذکر شده درزیر خواهد بود لذا لطفا متن “توافق نامه ” زیر را مطالعه نموده و در صورت پذیرش در کلاسهای آموزشی ماناسلو شرکت نمایند.

1)  قوانین عمومی
1-1) ماناسلو یک باشگاه دوچرخه سواری ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. لذا کلیه قوانین جمهوری اسلامی ایران در کلاسهای ماناسلو نیز لازم‌الاجراست. از جمله:
1-2) رعایت پوشش طبق عرف و قوانین جامعه ایران اسلامی الزامی است.
1-3) همراه داشتن وسایل خطرناک برای سلامتی خود و دیگران در طول کلاس اکیدا ممنوع می‌باشد.
1-4) شرکت کنندگان محترم متعهد و ملزم هستند که در تمامی مدت اجرای برنامه شئونات مذهبی، قانونی و اخلاقی را رعایت نموده و از برنامه‌های گروهی تبعیت نمایند. در غیر این صورت مسئولیت اعمال فردی آنان بر عهده خود آنان می‌باشد.

2) قوانین اخلاقی
2-1) در صورتی که بیماری خاصی دارید، داروی خاصی مصرف می‌کنید و یا اگر به دارو یا خوراکی خاصی حساسیت دارید الزاما باید هنگام ثبت‌نام به فرد ثبت‌نام کننده اطلاع داده و در ابتدای کلاس نیز به کادر اجرایی این موارد را اعلام نمایید و محل نگهداری داروی خود را نیز گوشزد کنید.
2-2) وقت‌شناسی منحصرا به نفع شما و بخشی از حقوق همکلاسیان شماست. تاخیر فقط چند نفر در کلاس می‌تواند منجر به تاخیر کل کلاس و از دست رفتن زمان و فرصت شود. لذا در صورت تاخیر شما، کلاس با نظر استاد شروع خواهد شد.
2-3) اگر چه ماناسلو توجه و دقت لازم را در مورد ایمنی و سلامتی همراهان گروه مبذول می‌دارد، اما مسئولیتی در قبال حوادث و اتفاقات ناشی از سهل انگاری و بی‌توجهی آنان به توصیه‌های استاد، تکروی و کلا هر اقدامی از سوی آنان که با همراهی کلاس نبوده و یا ناشی از اقدامات فردی آنان باشد و یا مغایر با برنامه های کلاس باشد نمی پذیرد.
2-4) شرکت کننده موظف است کلاه و دستکش خود را در زمان برگزاری کلاس به همراه داشته باشد
2-5) در طول کلاس از شوخی‌های بی‌مورد و خطرناک جداً پرهیز کنید. در صورت بروز هر حادثه ای در این ارتباط تمام مسئولیت بر عهده شخص خواهد بود.
2-6) شرکت تمامی افراد در برنامه‌های کلاس منوط به اطلاع و اجازه خانواده هر فرد بوده و تمامی افراد با شرکت در کلاسهای ماناسلو این اجازه و اطلاع را تایید می‌نمایند.
2-7) ثبت نام در کلاس، یعنی با آگاهی کامل، تمام مسئولیت هر نوع حادثه احتمالی در طول کلاس را شخصا بر عهده می‌گیرم. در صورت بروز هر حادثه ای حق پیگیری و شکایت از مسئولین گروه، سرپرست و سایر دست اندرکاران برنامه، از شرکت کننده و وکلای قانونی و قراردادی ایشان اعم از خانواده، وکیل و… سلب می‌شود.
2-8) شرکت کننده امانت دار وسایلی است که ماناسلو آنها را در اختیار وی قرار داده است (دوچرخه و …) لذا در صورت وارد شدن خسارت (به هر عنوان) شرکت کننده موظف به پرداخت خسارت خواهد بود.
2-9) وارد نمودن هرگونه آسیب به محل برگزاری کلاس، لوازم در اختیار و . . . از سوی شرکت کننده مستلزم پرداخت خسارت خواهد بود که بر عهد اوست.

3) شرایط بیمه
3-1) تمام افراد شرکت کننده در کلاس های عملی، باید ابتدا بیمه ورزشی داشته باشند.
برای تهیه بیمه ورزشی می توانید از وب سایت پزشکی ورزشی از طریق لینک زیر اقدام نمایید
https://insurance.ifsm.ir/
در قسمت رشته ورزشی – دوچرخه سواری – استان تهران – شهر تهران – نام باشگاه – ماناسلو ( شمال شرق ) انتخاب شود.
3-2) در صورت بروز هر حادثه و ایجاد خسارت مالی و جانی به شرکت کننده، سرپرست گروه تلاش خود را برای جبران خسارت از موسسه بیمه خواهد کرد. اما در صورت عدم موفقیت، مدیران شرکت و سرپرست برنامه هیچگونه مسئولیتی در قبال پرداخت غرامت و خسارت بر عهده نمی‌گیرد. میزان غرامت فوت و نقص عضو هر نفر، برابر با حداکثر غرامت تعیین شده دولت جمهوری اسلامی ایران می‌باشد و هزینه‌های درمان پزشکی هر ساله بر اساس توافق شرکت و کارگزار بیمه تعیین می‌گردد.
3-3) در صورت بروز حادثه و افزایش هزینه‌های درمان تا بیش از مبلغ تضمین شده توسط بیمه، این شرکت مسئولیتی در قبال تامین مابقی هزینه‌های پزشکی نخواهد داشت.
3-4) با توجه به شرایط اعلام لیست بیمه تنها افرادی تحت پوشش بیمه کلاس قرار خواهند گرفت که حداکثر تا 72 ساعت قبل از برگزاری کلاس ثبت نام خود را با واریز کامل وجه قطعی کرده باشند
3-5) خسارت ناشی از عدم استفاده از تجهیزات لازم در دوچرخه سواری (کلاه دوچرخه سواری دستکش و عینک مخصوص دوچرخه سواری) تحت پوشش بیمه نخواهد بود

4) برنامه کلاس
4-1) شرکت کنندگان به هیچ عنوان بدون اطلاع راهنما و سرپرست از مسیر خارج نشده و در مسیر توقف بیش از اندازه نداشته باشد (بدون هماهنگی با مسئولین برگزاری کلاس)
4-2) ماناسلو حق برگزاری کلاس در تاریخ دیگری را در صورت به حد نصاب نرسیدن و تغییرات اجباری در شرایط اجرای کلاس را برای خود محفوظ می‌دارد.

5) در طی دوره
5-1) چنانچه افراد شرکت کننده در زمان و محل تعیین شده جهت برگزاری کلاس حضور نیابند مسئولیتی بر عهده ماناسلو نبوده و هزینه دریافتی، مسترد نخواهد شد. لذا خواهشمندیم که در زمان اعلام شده در محل برگزاری حضور یابید.
5-2)  درصورت عدم توجه و تبعیت نکردن از موارد ذکر شده توسط استاد در طول دوره (داشتن سرعت بیش از حد در مسیر، خارج شدن از مسیر مشخص شده و یا عدم استفاده از لوازم ضروری شخصی هر کلاس (کلاه ، دستکش مناسب ) خسارات وارده تماما متوجه شرکت کننده بوده و ماناسلو هیچ گونه مسئولیتی در قبال مسائل بوجود آمده نخواهد داشت.

ثبت نام

 

 

محل حرکت سفر

سفرهای مشابه

There are no products