آموزش دوچرخه سواری

  • آموزش دوچرخه سواری 2
  • آموزش دوچرخه سواری
  • آموزش دوچرخه سواری3

در حال ثبت نام 1,000.000 تومان 3 جلسه - آموزش, آموزش دوچرخه سواری
زمان بندی کلاس به دلخواه شما
 
 اضافه کردن به علاقه مندی ها
چاپ

باشگاه دوچرخه سواری ماناسلو با بهره گیری از مربیان و مدرسان رسمی فدراسیون اقدام به برگزاری  کلاس های آموزشی می نماید.

آموزش دوچرخه سواری – گروه آموزشی ورزشی گردشگری ماناسلو

نکات آموزشی :

تمامی آموزش های این دوره زیر نظر مربیان مجرب،  کارآزموده و بنام، به صورت کاملا تضمینی اجرا می شود.

  1. بهرمندی از مربی مجرب و تراز اول
  2. ارایه دوچرخه مناسب در جلسات آموزش
  3. مشاوره رایگان برای خرید دوچرخه
  4. خرید دوچرخه با بهترین قیمت

قوانین :

قوانین و شرایط شرکت در کلاسهای آموزشی
شرکت کنندگان گرامی، ثبت نام در هر یک از کلاسهای دوچرخه سواری ماناسلو به منزله پذیرش موارد ذکر شده درزیر خواهد بود لذا لطفا متن “توافق نامه ” زیر را مطالعه نموده و در صورت پذیرش در کلاسهای آموزشی ماناسلو شرکت نمایند.

1)  قوانین عمومی
1-1) ماناسلو یک باشگاه دوچرخه سواری ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. لذا کلیه قوانین جمهوری اسلامی ایران در کلاسهای ماناسلو نیز لازم‌الاجراست. از جمله:
1-2) رعایت پوشش طبق عرف و قوانین جامعه ایران اسلامی الزامی است.
1-3) همراه داشتن وسایل خطرناک برای سلامتی خود و دیگران در طول کلاس اکیدا ممنوع می‌باشد.
1-4) شرکت کنندگان محترم متعهد و ملزم هستند که در تمامی مدت اجرای برنامه شئونات مذهبی، قانونی و اخلاقی را رعایت نموده و از برنامه‌های گروهی تبعیت نمایند. در غیر این صورت مسئولیت اعمال فردی آنان بر عهده خود آنان می‌باشد.

 

2) قوانین اخلاقی
2-1) در صورتی که بیماری خاصی دارید، داروی خاصی مصرف می‌کنید و یا اگر به دارو یا خوراکی خاصی حساسیت دارید الزاما باید هنگام ثبت‌نام به فرد ثبت‌نام کننده اطلاع داده و در ابتدای کلاس نیز به کادر اجرایی این موارد را اعلام نمایید و محل نگهداری داروی خود را نیز گوشزد کنید.
2-2) وقت‌شناسی منحصرا به نفع شما و بخشی از حقوق همکلاسیان شماست. تاخیر فقط چند نفر در کلاس می‌تواند منجر به تاخیر کل کلاس و از دست رفتن زمان و فرصت شود. لذا در صورت تاخیر شما، کلاس با نظر استاد شروع خواهد شد.
2-3) اگر چه ماناسلو توجه و دقت لازم را در مورد ایمنی و سلامتی همراهان گروه مبذول می‌دارد، اما مسئولیتی در قبال حوادث و اتفاقات ناشی از سهل انگاری و بی‌توجهی آنان به توصیه‌های استاد، تکروی و کلا هر اقدامی از سوی آنان که با همراهی کلاس نبوده و یا ناشی از اقدامات فردی آنان باشد و یا مغایر با برنامه های کلاس باشد نمی پذیرد.
2-4) شرکت کننده موظف است کلاه و دستکش خود را در زمان برگزاری کلاس به همراه داشته باشد
2-5) در طول کلاس از شوخی‌های بی‌مورد و خطرناک جداً پرهیز کنید. در صورت بروز هر حادثه ای در این ارتباط تمام مسئولیت بر عهده شخص خواهد بود.
2-6) شرکت تمامی افراد در برنامه‌های کلاس منوط به اطلاع و اجازه خانواده هر فرد بوده و تمامی افراد با شرکت در کلاسهای ماناسلو این اجازه و اطلاع را تایید می‌نمایند.
2-7) ثبت نام در کلاس، یعنی با آگاهی کامل، تمام مسئولیت هر نوع حادثه احتمالی در طول کلاس را شخصا بر عهده می‌گیرم. در صورت بروز هر حادثه ای حق پیگیری و شکایت از مسئولین گروه، سرپرست و سایر دست اندرکاران برنامه، از شرکت کننده و وکلای قانونی و قراردادی ایشان اعم از خانواده، وکیل و… سلب می‌شود.
2-8) شرکت کننده امانت دار وسایلی است که ماناسلو آنها را در اختیار وی قرار داده است (دوچرخه و …) لذا در صورت وارد شدن خسارت (به هر عنوان) شرکت کننده موظف به پرداخت خسارت خواهد بود.
2-9) وارد نمودن هرگونه آسیب به محل برگزاری کلاس، لوازم در اختیار و . . . از سوی شرکت کننده مستلزم پرداخت خسارت خواهد بود که بر عهد اوست.

 

3) قوانین بیمه
3-1) شرکت کنندگان موظفند حداقل 72 ساعت قبل از شروع کلاس از سایت فدراسیون پزشکی ورزشی اقدام به تبت نام بیمه ورزشی نمایند.

https://insurance.ifsm.ir/UserOnline/Login

(برای آگاهی یافتن از شرایط حق بیمه به سایت فدراسیون پزشکی ورزشی مراجعه فرمایید)
3-2) در صورت بروز هر حادثه و ایجاد خسارت مالی و جانی به شرکت کننده، سرپرست گروه تلاش خود را برای جبران خسارت از موسسه بیمه خواهد کرد. اما در صورت عدم موفقیت، مدیران شرکت و سرپرست برنامه هیچگونه مسئولیتی در قبال پرداخت غرامت و خسارت بر عهده نمی‌گیرد.
3-3) در صورت بروز حادثه و افزایش هزینه‌های درمان تا بیش از مبلغ تضمین شده توسط بیمه، این باشگاه مسئولیتی در قبال تامین مابقی هزینه‌های پزشکی نخواهد داشت.
3-4) با توجه به شرایط اعلام لیست بیمه تنها افرادی تحت پوشش بیمه کلاس قرار خواهند گرفت که حداکثر تا 72 ساعت قبل از برگزاری کلاس ثبت نام خود را با واریز کامل وجه قطعی کرده باشند
3-5) خسارت ناشی از عدم استفاده از تجهیزات لازم در دوچرخه سواری (کلاه دوچرخه سواری دستکش و عینک مخصوص دوچرخه سواری) تحت پوشش بیمه نخواهد بود

 

4) قوانین کلاس

4-1) تهیه کارت بیمه ورزشی و گواهی پزشک( مخصوص افرادی که سابقه بیماری دارند) در اولین جلسه تمرین الزامی  می باشد و هر گونه کم کاری در تهیه آن به عهده ورزشکار می باشد و مربی می تواند از حضور ورزشکار در جلسه تمرینی جلوگیری کند.

4-2) زمان ورود و خروج با مربی هماهنگ شود.

4-3) هرگونه شوخی در تمرینات که موجب آسیب رساندن به خود و دیگران شود و نظم جلسات را مختل نماید ممنوع میباشد و مربی بعد از دادن تذکر می تواند از ادامه شرکت ورزشکار در کلاس جلوگیری کند..

4-4) تعداد جلسات دوره مبتدی 3 جلسه ،پیشرفته 5 جلسه و دوره کوهستان 10 جلسه می باشد. و زمان اتمام دوره مبتدی حداکثر 15 روز، دوره پیشرفته 25 روز و دوره کوهستان 50 روز میباشد.(بعد از زمان تعیین شده اتمام کلاس تلقی می شود و هزینه کلاس مسترد نمی شود)

4-5) حداقل 24 ساعت قبل از شروع کلاس کنسلی را به مربی اطلاع دهید. در غیر اینصورت غیبت غیر موجه به حساب می آید و غیبت ها جایگزین ندارند.

4-6) حضور در دوره های بعدی منوط به ثبت نام به موقع متقاضیان می باشد و حضور در دوره فعلی باعث ایجاد حق تقدم ثبت نام نمی باشد.

4-7) روزهای تعطیل در تعداد جلسات محاسبه نشده و در صورت هماهنگی با مربی بلامانع است.

4-8) آوردن کودک در کلاس ها به عنوان همراه مجاز نمی باشد.

4-9) استفاده از هرگونه مکمل ورزشی ممنوع می باشد.

4-10) تهیه و استفاده از لوازم ورزشی استاندارد و مورد تایید مربی از قبیل کلاه و دستکش و دوچرخه … بر عهده ورزشکار است (درصورت درخواست دوچرخه و کلاه در اختیار ورزشکار قرار خواهد گرفت)

4-11) به ورزشکار شرایط سخت و خطر آفرین آموزش دوچرخه سواری کوهستان توضیح داده شد و آموزش های لازم جهت جلو گیری از آسیب های ورزشی داده شد و لزوم استفاده از وسایل استاندارد و تغییر به موقع وسیله ها و همچنین امکانات، توضیح داده شد و ورزشکار می پذیرد هرگونه آسیب حین ورزش که ناشی از نداشتن مهارت، سختی مسیر ، خرابی وسایل و یا هر موضوع دیگر، صرفا مربوط به خود ایشان می باشد و این باشگاه و مربیان آن هیچ گونه مسئولیتی در قبال آسیب های حین ورزش و یا آسیب هایی که به مناسبت تمرین های سنگین یا مانند آن بعد از زمان ورزش متوجه ورزشکار می شود، نخواهند داشت.

 

 

آموزش دوچرخه سواری – باشگاه دوچرخه سواری ماناسلو

 

نماينده: سهیل کوچکی

  • دفتركار : 77035465 - 021
  • موبايل : 09127246217

سهیل کوچکی یه بمب انرژی مربی درجه 2 دوچرخه سواری مربی بدنسازی - آمادگی جسمانی - فیتنس - تمرینات ترکیبی و TRX مدرس…
ادامه

تماس

Loading...

سفرهای مشابه

There are no products