• آموزش خصوصی یوگا آموزش آشتانایوگا شادی نوروزی مربی یوگا موسسه ورزشی ماناسلو آموزش یوگا ماناسلو (1)
 • آموزش خصوصی یوگا آموزش آشتانایوگا شادی نوروزی مربی یوگا موسسه ورزشی ماناسلو آموزش یوگا ماناسلو (3)
 • آموزش خصوصی یوگا آموزش آشتانایوگا شادی نوروزی مربی یوگا موسسه ورزشی ماناسلو آموزش یوگا ماناسلو (2)

در حال ثبت نام 300.000 تومان 8 جلسه - آموزش, یوگا
روز های زوج ( از ۸ صبح تا ۸ شب ) 1 نفر ظرفیت
 
 اضافه کردن به علاقه مندی ها
چاپ

آموزش یوگا

ثبت نام

 

یوگا چیست؟

یوگا ورزش صبر و تحمل است‌‌‌‌. در حرکات آرام و پیاپی یوگاه شما یاد میگیرید در برابر نشدن ها صبور باشید زیرا تاثیر حرکات یوگا به صبر و ممراست و تمرین احتیاج دارد وقتی ساعت ها در سکوت کامل یوگا می کنید و مقاومت بدن خشک و کاهل خود را می شکنید پس از حداقل ۳ ماه بدن کوتاه می آید و به خواسته شما تن می دهد و فرمی را میگیرد که شما می خواهید اینگونه یاد می گیرید صبور باشید در مقابل مشکلات زندگی در مقابل نشدن ها و در مقابل خشم و یکدندگی دیگران. یاد می گیرید سکوت کنید فقط روی هدفی که دارید تمرکز کنید و به تدریج مشکلات کوتاه می آیند در مقابل اراده و خواست شما.
و به آرامش روحی دست پیدا می کنید.
و این تاثیر روانی یوگا بر ذهن شماست.
یوگا فرایند كشف خود شناسی را در پی دارد .و علاوه بر فوایدی كه برای افراد دارد برای جامعه نیز می تواند مفید باشد .در واقع نمی توان گفت یوگا فقط یك ورزش بدنی است چون پژو هشهای علمی ثابت می كند كه یوگا نه تنها بر جسم انسان تا ثیر می گزارد بلكه در تنظیم نیروی پرانیك یا انرژی حیاتی و جریان آن و همچنین بر ضمیر انسان نیزموثر می باشد.

 

یوگا علم حیرت انگیزی است كه تفكر استدلال و منطق را در سطح عالی به انسان هدیه می كند.یوگا به معنی اتحاد است و منظور از یوگا اتحاد و یگانگی با وجود درونی است.برای رسیدن به این اتحاد تعداد حالات و وضعیت هایی وجود دارد كه آسانا نامیده می شود . كه با حركات یا تمرینات ژیمناستیك نرمشها و بدن سازی نباید اشتباه گرفت.

مفهوم و معنای یوگا ( اتحاد و یگانگی ) با وجود درونی است كه با رفع دو گانگی فكر و ماده و نیل به یك واقعیت متعالی در درون عملی می شود .آسانا به معنی قرار گرفتن در وضعیت و حالتی كه در آن میتوان رو حاً و جسماً خو نسرد و راحت بود و در آرامش كامل قرار گرفت.

 

برنامه آموزشی یوگا به گونه ای طرح ریزی شده كه به توسعه بافت شخصیت منتهی می شود.

آسانا به علت گششهای عضلانی و ماساژ اعضا و غدد داخلی و ایجاد هماهنگی بین اعضاء بدن و سیستم اعصاب برای ایجاد سلامتی ورفع بیماری ها بسیار موثر بوده وبه تمرین كننده سلامتی اعطا می كند و بطور خارق العاده ای در تسكین و بهبود بسیاری از بیماریها و حتی بیماریهای غیر قابل علاج مفید واقع میشود . ومیتواند درد را از بین ببرد یا قابل تحمل نماید.

 

هدف از تمرین آساناها ی یوگا(حرکات اصلی یوگا)= توسعه شخصیت ،روانی و روحی است .

 

هدف از تمرینهای ورزشی = حفظ سلامت وكسب قدرت بدنی از طریق تقویت جسم وعضلات واستخوانهاست. تمرینات جسمی علاوه بر سرعت حركت نیازمند تنفس زیاد است كه كار قلب وسیستم تنفسی را زیاد میكند ودر نتیجه خستگی وكم شدن انرژی حیاتی را موجب می شود .

 

ورزشكاران جوان در حین تمرینات ورزشی خود را سالم احساس می كنند اما با رشد تدریجی بدن زمان اعضای بدن به علت كهولت كارایی خود را نسبت به وظایفی كه دارند از دست می دهند . آنگاه دچار مشكلات تنفسی یا بیماری های روماتیسمی می شوند و این بدان دلیل است كه بیشتر از حد معمول از محلهای ارتباط و اتصال استخوانها با هم استفاده شدهاست .

 

وعضلات نیز بیش از حد رشد كرده اند از اینرو سختی و استحكام خود را از دست داده اند وشل شده اند. این تغییر باعث میشود كه بافت عضلانی به چربی مبدل گردد . اگر بمدت كوتاهی تمرینات ورزشی و بدن سلزی قطع شود چربی زیادی در عضلات جمع می شود .ورزش های سنگین برا همه افراد میسر نیست اما آساناهای یوگا برای همه سنین امكان پذیر است .

 

1 -آساناهای یوگا جامع ترند و بتدریج با وانهادگی و تمركز انجام می شوند كه سیستم درونی و بیرونی را تحت تاثیر قرار می دهد از این رو سیستم اعصاب. غدد داخلی و اعضای درونی و یرونی تشویق می شوند كه بطور صحیح عمل كنند ضمناً آساناها اثر فیزیكی روانی دارند و در بهبود ناتواناییها موثر بوده و فاقد محدودیتها برای افراد تندرست یا ناسالم . جوان یا پیر می توانند این تمرینها را انجام دهند .

2-با انجام یوگا هورمونهای مختلف در سطح بدن متناسب ترشح می شوند و سلامتی بدن را تامین میكنند . با ایجا د سلامتی علاقه به حیات و ادامه زندگی افزایش می یابد .

 

3-از طریق انجام تمرین های منظم یوگا – عضلات – استخوانها – دستگاه تنفسی – دستگاه دفعی – گردش خون هماهنگ می شوند و تمرینهای یوگا به بدن قابلیت انعطاف میدهد و انسان را در تطابق با تغییرات محیط توانا میكند وبا تحریكات ترشحات دستگاه گوارش جذب و دفع نظم ایجاد می كند كه اثرات مستقیمی به ایجاد تعادل در اعصاب سمپاتیك وپارا سمپاتیك دارد . خلاصه آنكه تمرینات یوگا بدن رادر حالت تعادل و خوب نگه می دارد و بدن نا سالم را بسوی سلامت هدایت می كند .

 

4- تمرینات یوگا مشابه داروست كه متناسب با توانایی ،ظرفیت وحساسیت بدن انسان تجویز می شود. همانگونه كه نسبت مصرف دارو باید رعایت شود تا منجر به نتیجه گردد تمرینات یوگا نیز باید زیر نظر استاد و به مقدار مشخص انجام شوند.والا نتایج حاصله رضایت بخش نخواهد بود .

 

آشتانگا یوگا(یوگای 8گانه) = یوگای انضبات جسم وفكر – ارتباط روح و جسم ( جسم از طریق آساناها و تغذیه پرورش پیدا می كند . ذهن از طریق مدیتیشن و شاواسانا )

 

جسم از طریق هاتا وگا – ذهن از طیق راجا یوگا .

هاتا یوگا : شخص را قادر می سازد بوسیله تمریناتی بر مقاومت طبیعی خود افزوده وسلامتی را در حیطه جسم ذهن تجربه كند وبر واكنشهای عصبی غیر ارادی خود كنترل و تسلط داشته باشد .

 

راجا یوگا : با این روش به كنترل و انظباط ذهن دست می یابیم .با انجام این تمرینها مهارتهای ذهنی افزایش پیدا كرده . میزان دقت . تمركز. اراده . اراده و حافظه و سایر توا نایهای ذهنی تقویت می شود .

 

 

فواید  یوگا

 1. یوگا، آشفتگی ذهنی را برطرف می‌کند
 2. یوگا، خلق و خوی شما را بهتر می‌کند
 3. یوگا، یک تمرین کراس موثر است
 4. یوگا به خواب شما کمک می‌کند
 5. یوگا، ورزشی است که هر کسی می‌تواند انجام دهد
 6. یوگا به انعطاف پذیری کمک می‌کند
 7. یوگا، یک راه خوب برای ملاقات با مردم است
 8. یوگا به محدودیت‌های شما احترام می‌گذارد
 9. یوگا، اعتماد بنفس را تقویت می‌کند
 10. یوگا، استرس را کاهش می‌دهد
 11. یوگا به شما می‌آموزد که از نو نفس بکشید
 12. یوگا می‌تواند به التیام درد مفاصل کمک کند
 13. یوگا هرگز خسته کننده نمی‌شود

 این کلاس برای چه کسانی مناسب است ؟

این کلاس برای هر گروه سنی، و با هر میزان آمادگی جسمانی مناسب است و حتی معلولان هم می‌توانند این ورزش را انجام دهند.

 مدرس این دوره چه کسی است؟

شادی نوروزی
مدرس بین المللی آشتانگایوگا
مدرس رسمی فدراسیون یوگا
مربی آمادگی جشمانی – بادی بالانس – سویینگ یوگا – TRX – CX WORXو …

نحوه ثبت نام

برای ثبت نام در این کلاس می توانید از دکمه ثبت نام آنلاین و یا طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه  را به حساب ذیل واریز فرمایید و سپس ( فیش واریزی ، نام و نام خانوادگی ، کدملی ، تاریخ تولد ) را به شماره همراه 09127246217 به صورت تلگرام @soheilkoochaki ارسال نمایید.
هچنین با شماره گیری کد #8163*97*788*و وارد کردن مبلغ کلاس و پرداخت آن می توانید در کلاس مورد نظر ثبت نام کنید. پس از پرداخت کارشناسان پشتیبانی با شما تماس خواهند گرفت.

نام بانک شماره حساب شماره کارت صاحب حساب
گردشگری  112-99-344124-1 5054-1610-0561-9246 سهیل کوچکی

ثبت نام

محل حرکت سفر

نماينده:


ادامه

سفرهای مشابه

There are no products