تور دوچرخه سواری خلخال به اسالم

كد سفر : خلخال

برگزار شده 390.000 تومان - دوچرخه سواری
چهارشنبه الی جمعه ( 5 تا 7 تیر ) حرکت چهارشنبه ساعت 22
 
 اضافه کردن به علاقه مندی ها
چاپ

چهارشنبه الی جمعه ( 5 تا 7 ) تیر

تور دوچرخه سواری خلخال به اسالم

 

توضیحات محل سفر

خلخال اسالم کجاست؟

اسالم بخشی از شهرستان تالش است که حدود ۱۰ هزار نفر جمعیت دارد. مردم شهرستان تالش به زبان تالشی و ترکی حرف می‌زنند و از محصولات آن می‌توان به گلیم، سفال، محصولات دامی، چوب و کاغذ اشاره کرد. در اطراف تالش نیز جاذبه‌های گردشگری دیگری وجود دارد که می‌توان به جنگل گیسوم و بخش‌های تفریحی آن اشاره کرد. گردشگرانی که از خلخال به سمت اسالم حرکت می‌کنند، با کمی رانندگی از جاده زیبای گیسوم و جنگل و ساحل آن نیز دیدن خواهند کرد. گفتنی است که بخش‌هایی از فیلم حضرت سلیمان نیز در مناطقی از اسالم ساخته شده بود و شهر اورشلیم را تداعی می‌کرد.

در این میان روستا‌ها و مناطق عشایرنشینی وجود دارند که بسیار زیبا هستند و حتما آرزو خواهید کرد که کاش جای آن‌ها بودید و صبح‌ها در منطقه‌ای به این زیبایی چشم باز می‌کردید. کلبه‌های کوچک، کندو‌های عسل، دشت‌های گل و موارد این چنینی دلایلی هستند که باعث می‌شود سفر به این منطقه لذت‌بخش‌تر باشد. البته پیشنهاد می‌کنیم در زمستان بعد از پرس‌و‌جو وارد این جاده شوید، زیرا به دلیل سرمای فوق‌العاده هوا در این منطقه، احتمال بسته بودن راه به دلیل بارش برف وجود دارد. اما در کل پیشنهاد می‌شود که در فصل بهار، تابستان و پاییز به آن سفر کنید. هنگام رانندگی به این نکته توجه داشته باشید که جاده کاملا پیچ در پیچ با دره‌های عمیق است و بهتر است آرام رانندگی کنید.

 

برنامه سفر

چهارشنبه 5 تیر ساعت 10 شب طبق روال همیشه میدان آرژانتین روبروی بانک سامان آماده بارگیری دوچرخه ها در اتوبوس 25 نفره میشیم (VIP تختخوابشو )بعد از بارگیری دوچرخه ها به سمت استان اردبیل و شهرستان خلخال حرکت می کنیم.صبحانه را در رستوران مهمان ماناسلو خواهید بود و پس از ان به اول مسیر رکابزنی میرسیم که بعد از تعویض لباسها و بازدید دوچرخه ها به سمت مسیر دوچرخه سواری در مسیر خاکی از شهر خلخال به سمت اسالم پیش میگیرم.
همسفران گرامی باید چادر و کیسه خواب را همراه خود داشته باشند که تمامی لوازم توسط ماشین پشتیبان که در سراسر مسیر همراه گروه خواهد بود حمل خواهد شد.
مسافت روز اول دوچرخه سواری در حدود 25 الی 30 کیلومتر خواهد بود که در میانه راه کمپ خواهیم کرد .
صرف شام در محل اقامت ماناسلو پذیرای شماست با جوجه کباب ذغالی.
صبحگاه پس از صرف صبحانه در کنار کمپ که تیم ماناسلو با انواع غذاهای سرد و گرم برای شما تدارک دیده است به سمت اسالم حرکت خواهیم کرد و مسیر روز دوم هم در حدود 25 کیلومتر که بیشتر سرازیری هستش در انتظارمون خواهد بود.
بعد از ظهر جمعه در حدود ساعت 5 سفر ما به اتمام می رسد و بعد از بارگیری دوچرخه ها با کوله باری از خاطرات به سمت تهران حرکت می کنیم.

 

 

 

وعده های غذایی

روز صبحانه ناهار میان وعده اقامت
مکان توسط مکان توسط  مکان  توسط  ندارد
1 رستوران ماناسلو طبیعت گردشگر  خودرو  ماناسلو

ملزومات سفر 

 

کارت شناسایی داروهای شخصی کلاه دوچرخه سواری
کرم ضد آفتاب وسایل نظافت شخصی یک دست لباس اضافه
بطری آب یا فلاکس ( پر شده از منزل ) زیر انداز انفرادی دستکش دوچرخه سواری
کوله یک روزه کلاه و عینک آفتابی  عینک دوچرخه سواری ( بدنه غیر فلزی)
کفش مناسب چادر + کیسه خواب

 

 

نکات مهم سفر

رعایت پوشش و اخلاق اسلامی در سفرها لازم و ضرروی می باشد .

 شرایط و مقدار کنسلی تورها

گشت‌های عادی گشت‌های نوروزی*
زمان ابطال توسط مسافر درصد جریمه زمان ابطال توسط مسافر درصد جریمه
از زمان ثبت‌نام تا 15 روز قبل از سفر صفر درصد از زمان ثبت‌نام تا 30 روز قبل از سفر صفر درصد
از 14 تا 7 روز قبل از سفر 20% از 29 تا 25 روز قبل از سفر 30%
از 6 تا 4 روز قبل از سفر 40% از 24 تا 21 روز قبل از سفر 35%
از 3 تا 1 روز قبل از سفر 60% از 20 تا 11 روز قبل از سفر 40%
از 24 تا 12 ساعت قبل از سفر 80% از 10 تا 4 روز قبل از سفر 60%
از 12 ساعت قبل و یا عدم حضور در سفر 100% از 3 روز قبل و یا عدم حضور در سفر 100%

 

نحوه ثبت نام  

برای ثبت نام در این کلاس می توانید از دکمه ثبت نام آنلاین و یا طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه  را به حساب ذیل واریز فرمایید و سپس ( فیش واریزی ، نام و نام خانوادگی ، کدملی ، تاریخ تولد ) را به شماره همراه 09127246217 به صورت تلگرام @soheilkoochaki ارسال نمایید.
هچنین با شماره گیری کد #8163*97*788*و وارد کردن مبلغ کلاس و پرداخت آن می توانید در کلاس مورد نظر ثبت نام کنید. پس از پرداخت کارشناسان پشتیبانی با شما تماس خواهند گرفت.

نام بانک شماره حساب شماره کارت صاحب حساب
گردشگری  112-99-344124-1 5054-1610-0561-9246 سهیل کوچکی

محل حرکت سفر

سفرهای مشابه

There are no products