آموزش سفر با دوچرخه

در حال ثبت نام 2,500.000 تومان 8 جلسه تئوری 1 جلسه تعمیرات 1 جلسه عملی - آموزش
روزهای زوج ساعت 18 الی 20
 
 اضافه کردن به علاقه مندی ها
چاپ

 

باشگاه دوچرخه سواری ماناسلو با بهره گیری از مربیان و مدرسان رسمی فدراسیون اقدام به برگزاری  کلاس های آموزشی می نماید.

 

اهداف کلاس

چرا باید تکنیک های دوچرخه سواری را یاد گرفت؟

با توجه افزایش میل افراد به سفرهای ماجراجویانه که سفر با دوچرخه جرو پرطرفدارترین این سفرها می باشد ما در باشگاه ماناسلو تصمیم گرفتیم آموزش اصول و مبانی این نوع سفر را توسط اساتید و افراد با تجربه در این سبک از سفر را در مباجث آموزشی باشگاه قرار دهیم . در این کلاس افراد آموزش می بینند در سفر با دوچرخه چه نکاتی حائز اهمیت می باشد و رعایت چه مسائلی سفر با کیفیتی را برای آنها رقم خواهد زد . در این دوره شرکت کننده گان مباحث را تئوری و عملی آموزش دیده و پایان دوره نیز با سفری گروهی نکات آموزش داده شد را به صورت عملی نیز تجربه می کنند .

آموزش های این دوره

۱٫  آموزش اصول و مبانی سفر با دوچرخه
۲٫  طراحی مسیر و مسیریابی با دوچرخه
۳٫  اصول ایمنی در سفر
۴٫  تغذیه
۵٫  درآمدزایی و مدیریت هزینه ها در سفر
۶٫  کمک های اولیه و بهداشت در سفر
۷٫  اصول سفرنامه نویسی
۸٫  تعمیرات دوچرخه

این کلاس برای چه کسانی مناسب است ؟

افرادی که علاقمند سفر و ماجراجویی با دوچرخه هستند و تمایل دارند این کار را با کیفیت و اصول درست تجربه کنند.

 مدرسان این دوره چه کسانی هستند ؟

سهیل کوچکی

مربی درجه 2 دوچرخه سواری و تورلیدر

ادگارد شمعونیان

مربی گری Level A  UCI بالاترین مدرک مربی گری جهانی

فریبا بخشایش

مربی درجه سه دوچرخه سواری

کوروش قاسمیان

مربی درجه دو دوچرخه سواری و داوری و مسئول کمیته سایکل توریست هیات دوچرخه سواری تهران

حبیب اشتری

مربی درجه سه دوچرخه سواری و تورلیدر

مینا فعال

سایکل توریست و تورلیدر باتجربه سفر به چهل کشور

مهدی گوهری

تورلیدر و روزنامه نگار و فعال در حوزه سفرنامه نویسی

 

نکات آموزشی :
تمامی آموزش های این دوره زیر نظر مربیان مجرب،  کارآزموده و بنام، به صورت کاملا تضمینی اجرا می شود.
  1. بهرمندی از مربیان مجرب و تراز اول
  2. ارایه دوچرخه مناسب در جلسات آموزش یا سفر تجربی (در صورت نداشتن دوچرخه و با هماهنگی قبلی )
  3. مشاوره رایگان برای خرید دوچرخه
  4. خرید دوچرخه با بهترین قیمت

قوانین :

قوانین و شرایط شرکت در کلاسهای آموزشی
شرکت کنندگان گرامی، ثبت نام در هر یک از کلاسهای دوچرخه سواری ماناسلو به منزله پذیرش موارد ذکر شده درزیر خواهد بود لذا لطفا متن “توافق نامه ” زیر را مطالعه نموده و در صورت پذیرش در کلاسهای آموزشی ماناسلو شرکت نمایند.

1)  قوانین عمومی
1-1) ماناسلو یک باشگاه دوچرخه سواری ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. لذا کلیه قوانین جمهوری اسلامی ایران در کلاسهای ماناسلو نیز لازم‌الاجراست. از جمله:
1-2) رعایت پوشش طبق عرف و قوانین جامعه ایران اسلامی الزامی است.
1-3) همراه داشتن وسایل خطرناک برای سلامتی خود و دیگران در طول کلاس اکیدا ممنوع می‌باشد.
1-4) شرکت کنندگان محترم متعهد و ملزم هستند که در تمامی مدت اجرای برنامه شئونات مذهبی، قانونی و اخلاقی را رعایت نموده و از برنامه‌های گروهی تبعیت نمایند. در غیر این صورت مسئولیت اعمال فردی آنان بر عهده خود آنان می‌باشد.

2) قوانین اخلاقی
2-1) در صورتی که بیماری خاصی دارید، داروی خاصی مصرف می‌کنید و یا اگر به دارو یا خوراکی خاصی حساسیت دارید الزاما باید هنگام ثبت‌نام به فرد ثبت‌نام کننده اطلاع داده و در ابتدای کلاس نیز به کادر اجرایی این موارد را اعلام نمایید و محل نگهداری داروی خود را نیز گوشزد کنید.
2-2) وقت‌شناسی منحصرا به نفع شما و بخشی از حقوق همکلاسیان شماست. تاخیر فقط چند نفر در کلاس می‌تواند منجر به تاخیر کل کلاس و از دست رفتن زمان و فرصت شود. لذا در صورت تاخیر شما، کلاس با نظر استاد شروع خواهد شد.
2-3) اگر چه ماناسلو توجه و دقت لازم را در مورد ایمنی و سلامتی همراهان گروه مبذول می‌دارد، اما مسئولیتی در قبال حوادث و اتفاقات ناشی از سهل انگاری و بی‌توجهی آنان به توصیه‌های استاد، تکروی و کلا هر اقدامی از سوی آنان که با همراهی کلاس نبوده و یا ناشی از اقدامات فردی آنان باشد و یا مغایر با برنامه های کلاس باشد نمی پذیرد.
2-4) شرکت کننده موظف است کلاه و دستکش خود را در زمان برگزاری کلاس به همراه داشته باشد
2-5) در طول کلاس از شوخی‌های بی‌مورد و خطرناک جداً پرهیز کنید. در صورت بروز هر حادثه ای در این ارتباط تمام مسئولیت بر عهده شخص خواهد بود.
2-6) شرکت تمامی افراد در برنامه‌های کلاس منوط به اطلاع و اجازه خانواده هر فرد بوده و تمامی افراد با شرکت در کلاسهای ماناسلو این اجازه و اطلاع را تایید می‌نمایند.
2-7) ثبت نام در کلاس، یعنی با آگاهی کامل، تمام مسئولیت هر نوع حادثه احتمالی در طول کلاس را شخصا بر عهده می‌گیرم. در صورت بروز هر حادثه ای حق پیگیری و شکایت از مسئولین گروه، سرپرست و سایر دست اندرکاران برنامه، از شرکت کننده و وکلای قانونی و قراردادی ایشان اعم از خانواده، وکیل و… سلب می‌شود.
2-8) شرکت کننده امانت دار وسایلی است که ماناسلو آنها را در اختیار وی قرار داده است (دوچرخه و …) لذا در صورت وارد شدن خسارت (به هر عنوان) شرکت کننده موظف به پرداخت خسارت خواهد بود.
2-9) وارد نمودن هرگونه آسیب به محل برگزاری کلاس، لوازم در اختیار و . . . از سوی شرکت کننده مستلزم پرداخت خسارت خواهد بود که بر عهد اوست.

3) شرایط بیمه
3-1) تمام افراد شرکت کننده در کلاس های عملی، باید ابتدا بیمه ورزشی داشته باشند.
برای تهیه بیمه ورزشی می توانید از وب سایت پزشکی ورزشی از طریق لینک زیر اقدام نمایید
https://insurance.ifsm.ir/
در قسمت رشته ورزشی – دوچرخه سواری – استان تهران – شهر تهران – نام باشگاه – ماناسلو ( شمال شرق ) انتخاب شود.
3-2) در صورت بروز هر حادثه و ایجاد خسارت مالی و جانی به شرکت کننده، سرپرست گروه تلاش خود را برای جبران خسارت از موسسه بیمه خواهد کرد. اما در صورت عدم موفقیت، مدیران شرکت و سرپرست برنامه هیچگونه مسئولیتی در قبال پرداخت غرامت و خسارت بر عهده نمی‌گیرد. میزان غرامت فوت و نقص عضو هر نفر، برابر با حداکثر غرامت تعیین شده دولت جمهوری اسلامی ایران می‌باشد و هزینه‌های درمان پزشکی هر ساله بر اساس توافق شرکت و کارگزار بیمه تعیین می‌گردد.
3-3) در صورت بروز حادثه و افزایش هزینه‌های درمان تا بیش از مبلغ تضمین شده توسط بیمه، این شرکت مسئولیتی در قبال تامین مابقی هزینه‌های پزشکی نخواهد داشت.
3-4) با توجه به شرایط اعلام لیست بیمه تنها افرادی تحت پوشش بیمه کلاس قرار خواهند گرفت که حداکثر تا 72 ساعت قبل از برگزاری کلاس ثبت نام خود را با واریز کامل وجه قطعی کرده باشند
3-5) خسارت ناشی از عدم استفاده از تجهیزات لازم در دوچرخه سواری (کلاه دوچرخه سواری دستکش و عینک مخصوص دوچرخه سواری) تحت پوشش بیمه نخواهد بود

4) برنامه کلاس
4-1) شرکت کنندگان به هیچ عنوان بدون اطلاع راهنما و سرپرست از مسیر خارج نشده و در مسیر توقف بیش از اندازه نداشته باشد (بدون هماهنگی با مسئولین برگزاری کلاس)
4-2) ماناسلو حق برگزاری کلاس در تاریخ دیگری را در صورت به حد نصاب نرسیدن و تغییرات اجباری در شرایط اجرای کلاس را برای خود محفوظ می‌دارد.

5) در طی دوره
5-1) چنانچه افراد شرکت کننده در زمان و محل تعیین شده جهت برگزاری کلاس حضور نیابند مسئولیتی بر عهده ماناسلو نبوده و هزینه دریافتی، مسترد نخواهد شد. لذا خواهشمندیم که در زمان اعلام شده در محل برگزاری حضور یابید.
5-2)  درصورت عدم توجه و تبعیت نکردن از موارد ذکر شده توسط استاد در طول دوره (داشتن سرعت بیش از حد در مسیر، خارج شدن از مسیر مشخص شده و یا عدم استفاده از لوازم ضروری شخصی هر کلاس (کلاه ، دستکش مناسب ) خسارات وارده تماما متوجه شرکت کننده بوده و ماناسلو هیچ گونه مسئولیتی در قبال مسائل بوجود آمده نخواهد داشت.

ثبت نام

 

 

نماينده: سهیل کوچکی

  • دفتركار : 77035465 - 021
  • موبايل : 09127246217

سهیل کوچکی یه بمب انرژی مربی درجه 2 دوچرخه سواری مربی بدنسازی - آمادگی جسمانی - فیتنس - تمرینات ترکیبی و TRX مدرس…
ادامه

تماس

Loading...

سفرهای مشابه

There are no products