خبرها

جديترين خبرهاي دنياي گردشگری

چند تغییر کوچک

 هر هفته یک کار جدید انجام دهید:

 

روزهای قابل پیش بینی و عادتها ما را در یک شیار ثابت نگه می دارد. هر هفته یک تغییر کوچک که می خواهید در شما ایجاد شود را انتخاب کنید.

یک از دوستانم می گفت: “یک سال زندگی متفاوت”. او درسهای آشپزی می گذراند، تغییراتی در خانه اش ایجاد می کرد، برنامه های مختلف مسافرت تعطیلات آخر هفته می گذاشت و یاد می گرفت چطور از موقعیتهایش استفاده کند.

عمدا روال روزانه کارهایتان را کنار بگذارید و چیزهایی را انجام بدهید که تا حالا انجام نداده اید. حتی شده یک تغییر کوچک، مانند تماشای یک بحث جالب در صبح هنگام آماده شدن و یا تجربه ی انتخاب یک ایتم جدید از منو می تواند انرژی هیجان انگیزی به شما بدهد.

 

گوش دهید حتی وقتی که می خواهید صحبت کنید:

 

گوش دادن قدرتمندترین ابزار یاد گیری برای داشتن یک ارتباط سازنده ای که در اختیار شما است. اما در جهان تکنولوژی محور ما که سرعت گام اصلی آن است به صورت گسترده مورد استفاده قرار نمی گیرد.

سئوال پرسیدن و واقعا گوش دادن، به جای فکر کردن درباره اینکه قرار است چه چیزی در جواب بگویید. در واقع توجه کامل داشتن بزرگترین ارادتی می تواند باشد که به کسی می دهید.

 

در دعوا میل به حق داشتن:

 

میل به اینکه همیشه حق با شماست می تواند حتی قویترین رابطه ها را تحت الشعاع قرار دهد. حق داشتن به هر قیمتی ممکن است نیاز درونی شما را کامل کند، اما گاهی اوقات بهتر است برای کسی یا چیز دیگری صرف شود.

این وضعیت را در نظر بگیرید: آیا فقط یک جواب وجود دارد؟ آیا ما باید با هم به توافق برسیم؟ آیا اطلاعات جدید ممکن وجود دارد که من آنان را در نظر نگرفته ام؟

البته که، حفظ نقطه نظرتان و صحبت کردن برای ارزشهایتان مهمترین مورد است. اما اگر خواسته ی شما این باشد که حق با شماست در هر وضیعتی بدون در نظر گرفتن اهمیت رابطه، یک تغییر ممکن است همه چیز را خوب کند.

تغییرات کوچک در طول زمان می تواند بزرگترین تاثیر را در زندگی شما داشته باشد. و همه ی آنها اقداماتی است که شما می توانید از امروز شروع کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

There are no products